Çadır Kiralama

Çadır kiralama olanağı sıcak yaz günlerinde ve yağmurlu havalarda kişilerin kurtarıcısı olmaktadır. Çoğu zaman açık alan organizasyonlarında hava koşullarından dolayı meydana gelen talihsizlikler siz değerli müşterilerimizin motivasyonunu bozmaktadır.Bu nedenle sizleri meydana gelebilecek sürprizlere karşı Avrupa Yapı standartlarına uygun çadır kiralama hizmetimiz ile memnun etmekteyiz.

Çadırlarımızın hepsinde alüminyum konstrüksiyon kullanılmıştır. Çadırlarımızda ki konstrüksiyonun alüminyum olma nedeni; estetik görünmesi, uzun süreli kullanım ömrü, paslanma ve korozyona karşı dirençli olmasıdır. Kullanılan kaplama malzemelerimizin yangın güvenliği bulunmaktadır. Hava koşullarına uygun olarak çadır kiralama hizmetimizde ihtiyacınıza göre iklimlendirme seçenekleri sunmaktayız.

Firmamızın yeterli miktardaki stoğu bulunmasından, çadır kiralama hizmeti için eksiksiz hizmet vermekteyiz. Ürünlerimizin kalitesi ve çeşitliliği çalışmalarımız ile desteklenmektedir. Organizasyonların büyük veya küçüklüğü bizim için sorun değildir. Önemli olan sizlerin hangi çeşit çadır kiralama yapacağınızdır. Hizmetimizde güler yüzümüzden ve kalitemizden ödün vermeden montaj ve kurulum için de yardımcı olmaktayız.

Hızlı ve tecrübeli montaj yapan ekibimiz ile istediğiniz alana kiraladığınız çadır kurulumunu yapabilmektedirler. Hizmetimizde çadır kiralama için aradığınızda kullanacağınız organizasyona uygun olarak tecrübeli çalışanlarımızda bu konuda yardımcı olmaktadırlar. Organizasyonlarınız için yararlanabileceğiniz birçok çadır çeşidimiz bulunmaktadır. Kiralamasını yapabileceğiniz çadır hizmetimizde; parti çadırları, çelik ve alüminyum konstrüksiyon çadırlar, transparan çadırlar, düğün çadırları, davet çadırları, kamelya, tünel sistemi çadırlar ve daha birçok çeşidimiz bulunmaktadır. Sizde yönlendirmelerimizi dikkate alarak size en uygun çadır çeşidini seçebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgiyi yapacağınız organizasyona yönelik olarak firmamızı arayarak edinebilirsiniz. Çadır kiralama hizmetimizden yararlanacağınızda yapacağınız organizasyonun bulunduğu yerin zeminine uygun olarak podyum ve zemin hizmetimizde bulunmaktadır. Bu şekilde organizasyonlarınızı sorunsuz ve şık bir görünüm içerisinde tamamlayabilirsiniz. Firmamız her zaman müşterilerin isteğiyle birebir organize şekilde hizmetini devam ettirmektedir. Firmamız sizlere en uygun kiralama hizmetini sunmaktadır. Mükemmel ürünlerimiz ile resepsiyon, parti, düğün, fuar, iftar, piknik, festivaller gibi dilediğiniz her etkinlikte yardımcı olan temsilcilerimiz bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimize kaliteli ürün, güvenilir hizmet, uygun fiyat politikamız ile daima iyi bir hizmet vermekteyiz. Bizi tercih ettiğinizde sizde farkımızı kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Organizasyonlarınız için çadır kiralamak istiyorsanız hemen bize 0533 968 76 23 numaralı destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.