LED Ekran Kiralama

LED ekranlar geçen yıllara kadar sadece dış mekan etkinliklerinde kullanan teknolojilerdendi. Bu durumun en büyük nedenlerinden birisi de; düşük çözünürlükte olmalarından dolayı belli bir izleme uzaklığına sahip olmaları gerekliliğiydi. 15-20 metre olarak belirlenen bu mesafe sadece miting ve konser alanları için kullanabilme imkanı vermekteydi. Uzun süre boyunca sunum ekranı yerine kamera ve video görüntüsü için tercih edilen LED ekranlar; bazı etkinliklerde tek alternatif olmaları ve gün ışığında kullanılabilmeleri sayesinde firmamız tarafından farklı büyüklük ve özelliklerde stoktan kiralama amaçlı siz değerli müşterilerimize temin edilebilmektedir.

Günümüzde LED ekranlar iki farklı türde sınıflandırılmaktadır. Dış mekan LED ekranları ışık güçleri nedeniyle iç mekan LED ekranlarından ayrılmaktadırlar. Dış mekan özelliğindeki LED ekranlarımız 5000 nit ve üzerindeki ışık gücüne sahiptirler. Ayrıca direk güneş ışığı alan bir ortamda dahi net bir şekilde görülebilirler. Dış mekan LED ekranlarının sağlam olması ve net görüntü vermesi oldukça önemlidir. Ekranlarımız yüksek ısı e yağmurlu hava koşullarına karşı dayanıklı malzemelerden üretilmişlerdir. Genel olarak Outdoor LED ekranları dış mekanlarda video gösterimi yapılacak etkinlikler için uygun olmaktadır. Bu LED ekranlarımız genellikle 10mm piksel aralığına sahip, büyük alanlarda kullanıldığında çok fazla detay içermeyen ve büyük yazı karakteri kullanılan açık hava organizasyonları için tercih edilmektedir.

İç mekan yani indoor LED ekranlarımız ise; yüksek çözünürlükleri ile gün geçtikçe projeksiyon cihazı netliğine daha fazla yaklaşmaktadır. İç mekan LED ekranlarımız 5mm piksel aralığında yaklaşık 3mx4m ve üzerindeki büyüklüklerde olan sunumlar için uygun olabilmektedir. Diğer ürünlere göre en iyi avantajlarından biri ise; ışık gücünün yanı sıra projeksiyon cihazları gibi görüntü yüzeyi ile cihaz arasında belirli bir mesafeye gerek olmamasından dolayı rahatlıkla istenilen yere koyulabilmektedir. Sahne için kullanıldığında büyük esneklik sağlamakta ve arkadan projeksiyon uygulamalarında toplantı anında alandan tasarruf sağlamaktadır.

Eğer siz değerli müşterilerimizin Outdoor veya İndoor LED ekrana ihtiyacı varsa; bizi tercih ederek, dilediğiniz özellik ve boyutta LED ekran kiralaması yapabilirsiniz. Ürünlerimizin kalitesini ve sağlamlığını gösteriminiz sırasında  sizde kendi gözlerinizle görebilirsiniz.