Podyum Kiralama

Podyum; seminer, kongre, defile, açılış kokteyli, sempozyum, gala yemeği, lansman toplantıları gibi organizasyonlarda herkesin görebileceği bir bölgeye kurulan konuşma veya ürün tanıtımı yapacak kişilerin net görülmesini sağlayan sahne kurulumlarıdır. Podyum tasarımları organizasyonların vazgeçilmezi niteliğindedir. Podyum kurulumu yapıldığında her zaman misafirlerin kurulum amacına göre karşısındaki kişiyi net görebilmesini sağlar ve en önemli parçalardan birisidir. Kurulacak olan podyumun genişliği, sağlamlığı ve güvenilirliği en başta yapılan etkinliğin kalitesini göstermektedir. Düzenlediğiniz organizasyona uygun kurulan podyum kalitesi ve sağlamlığı ile daha göz alıcı bir hale gelecektir.

Podyum kiralama hizmetimizi dilediğiniz tüm organizasyonlar için tercih edebilirsiniz. Bizim için önemli olan yapacağınız organizasyonun içeriği ve nasıl bir podyum istediğinizdir. İşinin uzmanı personellerimiz ile podyum kiralama hizmetimizi tercih ettiğiniz takdirde aynı zamandan hızlı ve güvenli olarak kurulum hizmetimizde bulunmaktadır. Yapacağınız organizasyonun anlam ve önemini yansıtan, aklınızdan olan tüm podyum kurulumunu sizlere sunmaktayız. En başta bizim için önemli olan istedikleriniz dışında güvenliğinizdir. Kuracağımız podyumların güvenirliliği kullanılan malzemelerimizin kalitesi ile sizler için öncesinde test edilmektedir.

Podyum kiralama da tercih edebileceğiniz kurulum farklılığı açısından temel üç çeşit podyum bulunmaktadır. Bunlar; kongre podyumu, defile podyumu ve tribün podyumudur. Kongre podyumu; genişliği dar ve merdiven bakımından fazla bir özelliği bulunan kademe kademe yükselen podyum çeşitlerimizdendir. Bunun haricinde sadece konuşma yapacak kişinin görülebileceği ve gerekli malzemelerin sığabileceği genişlikte yapılan kongre podyumları da bulunmaktadır. Defile podyumu; genel olarak defile gibi organizasyonlarda kullanılan podyum çeşididir. Standart bir özelliği yoktur. Kullanım alanına yönelik olarak genişlik ve uzunluk açısından farklılık gösterebilmektedir.  Podyumun kurulum şekli ise tamamen organizasyonun konusuna yönelik olarak yapılmaktadır. Genel olarak uzun bir yol şeklinde yapılmaktadır.   Tribün podyumu; sergilenecek ürün veya düzenlenen organizasyona yönelik olarak farklı görünümlerde yapılabilmektedir. Merdivenli şekilde defile podyumuna benzer, tribün şeklinde kademeli olarak aşağı doğru inen ve üzerinde bir ürün sergilemek için dönerli şekilde yapılabilmektedir. Firmamız ile iletişime geçtiğiniz takdirde; yapacağınız organizasyonun içeriğini belirterek ve istediğiniz podyum düzenini söyleyerek dilediğiniz bilgiyi edinebilirsiniz.

En iyi ve en kaliteli podyum kiralama hizmeti için bizlere 0533 968 76 23 numaralı destek hattımızdan ulaşabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ile aynı gün podyumunuzu eksiksiz bir şekilde gelip kurabiliriz.