Tribün Kiralama

Tribünler; açık ya da kapalı alanlarda kullanılmak üzere yerleştirilen organizasyon için ihtiyaçlarınızı karşılamak üzer tasarımlanan uygulamalardır. Her türlü konser, düğün, davet gibi bir çok organizasyon için tribün kiralama işi yapıyoruz. Üstelik istediğiniz ölçüyü siz belirleyebiliyor ya da seçebiliyorsunuz.

Tribünler iki çeşit bulunmaktadır. Portatif tribünler ve teleskopik tribünler. Portatif olan tribünler adından da anlaşıldığı üzere portatif bir şekilde istenilen tüm alanlara monte edilerek uygulama sağlanmaktadır. Mekâna uygun olarak tasarlanmış olan portatif tribünler mekânın alacağı şekilde oluşturulur. Mevcut mekânınızda istediğiniz kişi sayısına göre ayarlanabilecek tribün olarak monte edilmektedir.

Teleskopik tribünler ise; genel olarak spor salonlarında uygulama yapılan tribün çeşidi arasında yer alır. İç içe geçerek oluşturulan platformlar şeklinde monte edilen tribün şeklindedir. Bu yüzden daha geniş olan mekânlar için organizasyonu yapılabilmektedir. Ortalama 1000 kişilik mekânlar ve alanlar için uygulanması mantıklıdır. Tribünlerin sabit olanları da bulunmaktadır. Bu tarz tribünler genel olarak büyük mekânlarda tek seferliğine monte edilir. Kiralık olarak tribünler daha çok portatif tribünler ile yapılmaktadır. Firma olarak portatif tribün kiralama işini oldukça titiz bir şekilde ve kaliteli malzemeler kullanarak yapmaktayız. İstediğiniz mekânı siz belirliyorsunuz; bizler gelerek monte ederek hizmetinize sunuyoruz.

İstediğiniz her türlü organizasyon için tribün kiralamayı uygun koşullar ve en iyi imkânları sunarak uygulamaktayız. Kullanılan malzemenin hiçbir şekilde sorun yaratmayacak şekilde kullanılması firmamızın kaliteli hizmet politikası içine dâhildir. Tribün kiralama uygulaması yapmakta olan hizmet personelimiz de en iyi şekilde sorun oluşmayacak şekilde monte uygulamasını yerine getirmektedir. Sizler sadece gerekli zamanda ihtiyacınız olması dâhilinde bizlere ulaşmanızla mükellefsiniz.

Tribün kiralama ve portatif tribünlerin uygulanmasında en önemli amaç; mevcut mekâna maksimum kapasiteyi alacak şekilde bir uygulama yapmaktır. Bu nedenle ağırlık olarak da taşımasını sağlamlaştırmak demektir. Bu konuda en önemli çalışmayı yerine getirerek hiçbir şekilde fire vermeden uygulama yapıyoruz. De monte olarak kullanılması her ana değişim sağlanması için dezavantaj sağlamaktadır. Ortalama 100 kişilik bir tribün yarım saat gibi bir sürede tamamlanır ve uygulanır.

Her konserlerde ve özel organizasyonlarınızda tribün kiralama ve diğer organizasyon işleriniz için 0533 968 76 23 numaralı FH Sahne ve Organizasyon destek hattını arayabileceğiniz gibi bizlere bilgi@fhsahne.com mail adresi üzerinden de ulaşabilirsiniz.